Nr katalogowy: 330

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

Nr katalogowy: 330

Z cyklu "Ptaki", 1957

olej, płótno, 100 x 82 cm; sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI / 57