Nr katalogowy: 327

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

Nr katalogowy: 327

Garbuska - Garbata we wnętrzu, 1955

olej, płótno, 138 x 100 cm; na odwrocie: Karmiąca przy balkonie, 1954 (Karmiąca)