Nr katalogowy: 326

Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 326

Kompozycja

akwarela, papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: J. Kraupe