Nr katalogowy: 305

Monika CZARSKA (ur. 1978)

Nr katalogowy: 305

Multiply, 2009

technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Czarska 2009 oraz odcisk kciuka