Nr katalogowy: 224

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 224

Zaułek przy kościele św. Barbary

w Krakowie; olej, płótno dublowane, 74 x 73,5 cm; sygn. p.d.: SKamocki