Nr katalogowy: 213

Tadeusz MAKOWSKI (1882 - 1932)

Nr katalogowy: 213

Dzieci na plaży

akwarela, papier, 22,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: T. Makowski