Nr katalogowy: 103

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

Nr katalogowy: 103

Kościół św.Andrzeja od strony wschodniej

litografia, papier, 37 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: SF