Nr katalogowy: 223

Władysław Aleksander MALECKI (1836 - 1900)

Nr katalogowy: 223

Pejzaż z kapliczką, przed 1869

olej, płótno dublowane, 44 x 59 cm; sygn. u dołu: A. Malecki