Nr katalogowy: 216

Adam MARCZYŃSKI (1908 - 1985)

Nr katalogowy: 216

Martwa natura z krzesłem i kwiatami

olej, płótno, 55 x 36 cm; sygn. na odwrocie: A.Marczyński 1929