Nr katalogowy: 210

Józef RAPACKI (1871 - 1929)

Nr katalogowy: 210

Brzoza

akwarela, papier, 142,5 x 50 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: JÓZEF RAPACKI 1909 rok