Nr katalogowy: 116

Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)

Nr katalogowy: 116

Portret młodej kobiety

ołówek, papier, 33,5 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: W. Wodzinowski / Maków 27 - VII 919.