Nr katalogowy: 106

Odo DOBROWOLSKI (1883 - 1917)

Nr katalogowy: 106

Lwów - Cerkiew św. Jura

litografia barwna, papier, 28,5 x 38,7 cm; sygn. l. d.: Odo Dobrowolski