Nr katalogowy: 226

Mieczysław SIEMIŃSKI (1891 - 1965)

Nr katalogowy: 226

W miasteczku

akwarela, papier, 47,5 x 64 cm; sygn. l. d.: ŁÓDŹ / SIEMIŃSKI