Nr katalogowy: 217

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903 - 1966)

Nr katalogowy: 217

Modlitwa

olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. l.d.: F.K. Wygrzywalski;