Nr katalogowy: 209

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 209

Dziewczynki z ptaszkiem

olej, sklejka, 34 x 50 cm; sygn. p. g.: Wlastimil Hofman