Nr katalogowy: 203

Wacław BOROWSKI (1885 - 1954)

Nr katalogowy: 203

Na balkonie

tusz lawowany, akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 19 x 13 cm, sygn. p. d.: W. B.