Nr katalogowy: 201

Antoni GAWIŃSKI (1876 - 1954)

Nr katalogowy: 201

Na balkonie

akwarela, papier, 17,5 x 12,3 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: AG (monogram) / 1904 (?)