Nr katalogowy: 226

Kasper POCHWALSKI (1899 - 1971)

Nr katalogowy: 226

Kwiaty w oknie

olej, płótno, 68,5 x 51 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / 1935