Nr katalogowy: 212

Władysław ROGUSKI (1890 - 1940)

Nr katalogowy: 212

Kobieta z dzbanem

akwarela na podrysowaniu ołowkiem, papier, 69 x 48 cm; sygn. p. d.: WRoguski 1937