Nr katalogowy: 208

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867 - 1952)

Nr katalogowy: 208

Klif

akwarela, gwasz, tektura, 48 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: S. Jaxa / 1923