Nr katalogowy: 207

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

Nr katalogowy: 207

Przed chatą

akwarela na podrysowaniu ołowkiem, papier żeberkowy, 15,5 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A. Setkowicz