Nr katalogowy: 201

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 201

Pierścionek

piórko, tusz, akwarela, papier żeberkowy [Ingres], 30 x 22 cm; sygn. l. d.: maja