Nr katalogowy: 213

Stanisław GILEWSKI (1895-1984)

Nr katalogowy: 213

Begonie, 1914

akwarela, papier, 50 x 68 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: St. Gilewski / 914.