Nr katalogowy: 212

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 212

Pejzaż zimowy

akwarela, gwasz, papier, 23 x 32,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ