Nr katalogowy: 210

Gustaw GWOZDECKI (1880-1935)

Nr katalogowy: 210

Maki, 1914-1915

akwarela, papier, 50 x 37 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d.: GWOZDECKI