Nr katalogowy: 208

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 208

Pejzaż, 1943

akwarela, papier, 44,5 x 33 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: Tymon/ 1943. (ołówkiem)