Nr katalogowy: 201

Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)

Nr katalogowy: 201

Wnętrze sieni

akwarela, papier, 34 x 28 cm; sygn. l. d.: ST. MASŁOWSKI / 1902