Nr katalogowy: 114

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 114

Kobieta we wnętrzu

litografia, papier, 45 x 31 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Menkes (ołówkiem);