Nr katalogowy: 107

E. WINKLER (XX w.)

Nr katalogowy: 107

Sukiennice w Krakowie, 1941

akwaforta, sucha igła, papier, 17 x 25,3 cm sygn. na płycie l. d.: E.W. 41.