Nr katalogowy: 420

Ałła VOSTRYAKOVA

Nr katalogowy: 420

Soczyste cytrusy, 2020

akryl, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Allaisa '20;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł