Nr katalogowy: 419

Rościsław BROCHOCKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 419

Okrutne morze, 1980

olej, płyta; 75 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. BROCHOCKI 1980;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł