Nr katalogowy: 412

Anna GINALSKA (1935-2012)

Nr katalogowy: 412

Autoportret, 1964

olej, płótno; 90 x 65 cm;
opis autorski na odwrocie na krośnie malarskim: ANNA GINALSKA "AUTOPORTRET" - 1964; oraz informacje o wystawach: TPSP w 1964, Galeria
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł