Nr katalogowy: 408

Jakub STĘPIEŃ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 408

0:45 Stacja

olej, płótno; 74 x 61 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: 0:45 / STACJA / STĘPIEŃ / th1.6.05.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł