Nr katalogowy: 394

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

Nr katalogowy: 394

L-6, 2014

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. S.'14 L-6
estymacja: 2 800 - 3 500 zł