Nr katalogowy: 389

Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)

Nr katalogowy: 389

Bez tytułu, 1990

olej, płótno; 110 x 85 cm;
sygn. p. d.: A.CIESLIŃSKA;
estymacja: 2 700 - 3 500 zł