Nr katalogowy: 384

Krzysztof BARTNIK (ur. 1964)

Nr katalogowy: 384

Kompozycja

technika mieszana (gwasz, akwarela, pastel, złota farba), karton; 38,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B (odwrócone) Bartnik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł