Nr katalogowy: 381

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Nr katalogowy: 381

Martwa natura z dziką kaczką, 1961

technika własna, akwarela, gwasz, papier; 22 x 30,5 cm;
sygn l. d.: J Studnicki.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł