Nr katalogowy: 379

Justyna ZIÓŁKOWSKA, (ur. 1971)

Nr katalogowy: 379

Nie to samo - tryptyk, 2022

akwarela, papier; 21 x 13,5 cm;
1. sygn. p. d.: EQ; na odwrocie opisany sygn. i dat.: "NIE TO SAMO 1" / Eguilibrium Justyna Ziółkowska / 10.05.2022 R., W-WA;
estymacja: 700 - 800 zł