Nr katalogowy: 376

Edward HABDAS (1939-2019)

Nr katalogowy: 376

Mistyfikacja życia VI, 1976

litografia barwna, papier; 59,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis. u dołu: litografia bar. 1976 r. odb. prób. kol. autor. mistyfikacja życia VI
estymacja: 2 000 - 2 500 zł