Nr katalogowy: 373

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Nr katalogowy: 373

Szczupak

Akwarela lub tusz lawowany, papier; 20 x 28,5 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: JS. (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł