Nr katalogowy: 338

Maciej BIENIASZ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 338

Ostatni argument (śmierć Martina L. Kinga/), 1970

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MACIEJ BIENIASZ / "Ostatni argument" / śmierć Martina. L. Kinga / 1970 / ol. pł. / 100 x 80 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł