Nr katalogowy: 336

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Nr katalogowy: 336

Jeździec Apokalipsy, ok. 1963

olej, płótno; 148 x 81 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł