Nr katalogowy: 335

Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907-1999)

Nr katalogowy: 335

Kompozycja zielona

olej, płótno; 133 x 80 cm,
sygn. l. d.: K.ŁADA;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł