Nr katalogowy: 329

Michał PISERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 329

Bez tytułu, 2022

olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. i da. na odwrocie: M. PISERA / 2022.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł