Nr katalogowy: 328

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 328

Błękitna ściana V, 1998

olej, mączka marmurowa, płótno; 100 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: AJPiwarski1998
estymacja: 7 000 - 8 000 zł