Nr katalogowy: 316

Marian CZAPLA (1946 - 2016)

Nr katalogowy: 316

Białe lilie, 1999

akryl, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. l. g.: czapla 99,
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł