Nr katalogowy: 312

Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)

Nr katalogowy: 312

Bez tytułu

olej, płótno; 98 x 130 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł