Nr katalogowy: 308

Iwona LENIK (ur. 1983)

Nr katalogowy: 308

Abstract body composition, 2022

akryl, płótno; 70 x 51 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. na odwrocie: 2022 / Warszawa / Abstraction body / composition / Iwona Lenik.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł