Nr katalogowy: 307

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 307

Wariant blue, 2020

olej, płótno naklejone na płytę; 60 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Cz. Romanowski 2020;
estymacja: 7 000 - 8 500 zł