Nr katalogowy: 304

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 304

Krajobraz z kolcami, 1960

olej, płótno; 93 x 62 cm;
sygn. l. d.: WANIEK;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł